НАЙБІЛЬШ ПОШИРЕНІ ПОМИЛКИ ПІД ЧАС МИТТЯ ВІКОН!
НАЙБІЛЬШ ПОШИРЕНІ ПОМИЛКИ ПІД ЧАС МИТТЯ ВІКОН:
- Не використовуйте непрофесійні прилади. Є багато магазинів, де продають непрофесійні побутові швабри для миття вікон. Вони зазвичай два в одному, з губкою, уже закріпленою для нанесення мийного розчину, і гумовим скребком. Але проблема полягає в тому, що це на 2–3 рази. Напівпрофесійні прилади для прибирання легко знайти в інтернеті, ввівши запит «металевий скліз для миття вікон». З’явиться велика кількість ресурсів, що продають ці металеві склізи, які підійдуть як для професіоналів, так і для побутового використання.
- Дотримуйтеся чіткої послідовності дій. Інколи миття починається відразу із внутрішньої частини або частково внутрішньої й зовнішньої.
- Не використовуйте мийні засоби, які є не цільовими та погано миють вікна. Професійні мийні засоби значно краще помиють вікно та не залишать пошкоджень: як на віконній рамі, так і склопакеті. Також через заощадження мийного засобу або неправильний вибір розчину під конкретну ситуацію на склі можуть залишитися розводи.
- Дотримуйтеся техніки безпеки. Не ставайте на підвіконня: як зовнішнє, так і внутрішнє. Не вилазьте тулубом із вікна. Щоби цього запобігти, використовуйте драбину, якщо живете на першому-другому поверхах або маєте свій будинок.
- Користуйтеся мийними засобами безпечно. Обов’язково мають бути фартух, рукавички, навіть респіратор, адже інколи можуть використовуватися аерозольні мийні засоби, якими пшикають на склопакет, а потім це потрапляє в легені.
- Не використовуйте серветки замість гумового скребка. Гумовим скребком воду можна стягнути за один раз, що значно швидше за використання серветок.
- Уникайте абразивних матеріалів і розчинів. Вони можуть пошкодити підвіконня, раму та сам склопакет.
- Не використовуйте пароочисники для миття вікон. Через використання пароочисників пил і бруд можуть розлетітися на предмети поруч.